חתונה בדרום - החתונה האולטימטיבית שלי

מדוע חתונה בדרום היא החתונה האולטימטיבית? אזור הדרום הצפוני, ובפשטות – אשדוד, מציע את כל הדרכים הכי טובות לחגוג את החתונה. האולמות נמצאים אל מול מגוון נופים: מדבר, ים ועיר, וכמובן שהאיכות של כל אולם אינה לוקה בחסר כלל, אבלכל אולם שונה מהשני. לכן, כאשר בוחאים איפה לחגוג חתונה חשוב לעשות זאת לאחר מחשבה רבה, ותובנות מעמיקות. גם לבחירת הספקים והחומר האנושי שיעבוד אתכם יש משמעות עצומה כפי שמיד תראו.

סגירת האולם - כל הכללים

בסגירת האולם צריכים להנחות אתכם 2 כללים אימננטיים: בחירת אולם עם תפאורה מנצחת שאתם אוהבים מאד ומרגישים מחוברים אליה במאת האחוזים. בנוסף, חשוב לבחור אולם שיתאים במאת האחוזים לאורחים שלכם, ללא צפיפות וללא התפשרויות, ואת זה עושים על ידי ווידוא הנתון עם הנהלת האולם ובשום אופן לא על ידי הסקה מתרשים האולם או מהמפרט הטכני. בנוסף, עצות לגבי בחירת התפאורה: חקרו מה נעשה על השולחנות, בדקו את תפאורת הקירות באולם שלכם, בדקו את תפאורת הגן, בדקו את המדשאות שברחבי הגן, בדקו את תאורת הלילה שבו. מומלץ לבצע בדיקה אחת ביום ואחת בלילה ולהחליט אם מדובר באירוע לערב או לבוקר. בדרך כלל, אולמות חתונה שמחוברים לגן אירועים על הים יקרצו לכם להתחתן דווקא בבוקר בשל תנאי מזג האוויר והבריזה שמתקיימת על רקע אור היום.
 
בחירת החומר האנושי לעבודה
 
ספקים חיצוניים – אנשים שתפגשו בכל חתונה, ובנוסף גם בשלכם: נגנים חיים, זמרים, מפעילי אירועים, בדרנים, צלמים וכד'. חשוב לבחור את הספקים המועדפים עליכם, לעשות זאת לאחר מחשבה רבה וירידה לרזולוציות הגדולות ביותר. בהתאם לזמנים שהם יציגו לכם תוכלו לתזמן את התקליטן והקייטרינג שהם, כידוע, מטעם האולם ועל כן יהיו גמישים יותר בזמנים שיוכלו לספק.
 
ארגון וסדר סופיים לקראת החתונה
 
חשוב לוודא שסדר המאורעות בחתונה ברור לכם, שמוקצב זמן מספק לכל מאורע – מקבלת הפנים והחופה ועד לחלק האומנותי וההרקדות, דרך הארוחה המרכזית. חשוב לתזמן כל אירוע על פי אמות מידה של חתונות אחרות – אין הביישן למד כבר נאמר במחוזותינו. על כן, מומלץ להתייעץ גם עם אנשי ההפקה של הכפר הירוק אולמות אירועים שהם כידוע מנוסים בארגון ותזמון אירועים. אנו מאחלים הצלחה רבה בארגון החתונה, הרבה אושר ושמחה!
 

 בגן האירועים    אודותינו    הבלוג     צור קשר