הפקת חינה הודית

טקס החינה ההודי רווח מאד גם בקרב קהילה זו בארץ. הפקת טקס חינה מצריכה היערכות מיוחדת במינה, שכן לא מדובר בעוד אולם ממוצע ובעוד אנשי הפקות אנונימיים, אלא במשהו שהמקצועיות בו צריכה להיות בגדר מושלמות. זהו הטקס הצבעוני ביותר, המהודר ביותר, המכיל הכי הרבה אלמנטים אתניים, ולמעשה – נוגע בכל שטחי החיים: החל ממה תלבשו ועד – איך האולם שלכם ייראה.
 
בחירת חברת ההפקות של החינה
 
חשוב להתייעץ עם חוגגים קודמים – שארגנו בעברם טקס חינה, ורצוי מאד שהם יהיו מהעדה שלכם, שכן החינה המרוקאית, למשל, שונה בתכלית מזו ההודית, וגם בתוך הודו – ישנם שינויים בין הקהילה בקוצ'ין, לדוגמה, לבין קהילות הספר. לכן, אתם צריכים לדעת בדיוק איזה טקס חינה אתם רוצים לחגוג באולמות אירועים לחגיגת חינה ולפעול לאיתור חוגגים קודמים שיוכלו להמליץ לכם על אנשי המקצוע שיהיו אחראים על ההפקה הזו.
 
מה מצופה מאנשי המקצוע שלכם בעת ניהול החינה?
 
1. להמליץ על מבחר גדול של תלבושות להצגה בחינה.
 
2. להמליץ על מבחר תפאורות אולם/גן אירועים.
 
3. לספק כל שירות אחר כמו בכל אירוע: להיות אחראיים על ההסעדה, השמעות המוזיקה, ועוד.
 
יצוין כי לא כל איש מקצוע שקורא לעצמו "מארגן חינות" הוא אכן כזה, וחשוב מאד להגיע לטופ קלאס כדי שיהיה לכם אירוע טופ קלאס שיצדיק את קיומו הלכה למעשה. הדרך הכי טובה לעשות את זה היא, כאמור, מהשטח: לאתר חוגגים קודמים ולשוחח עמם אודות טקס החינה שלכם.
 
כיצד מאתרים אנשים להתייעץ עמם על הפקת חינה הודית?
 
ניתן למצוא אותם בפורומים של מתחתנים באינטרנט, או פשוט דרך חברים ומכרים (למשל דרך העבודה) שיש להם מכרים אחרים שחגגו חינה הודית. בסופו של דבר, רק שיחה טובה עם מי שחגג חינה הודית תביא אתכם למסקנה מה צריך לעשות על מנת שארגונה ייצא לפועל בצורה הטובה ביותר.

עצות מקצועיות מקדימות לחגיגת החינה
 
בחרו תלבושות מתואמות גם בינכם לבין עצמכם וגם בעלי קורלציה כלשהי לחזות האולם. בחרו בבדי יוקרה, שיגרמו לבגדים שלכם לשרוד שנים רבות, והכי חשוב – התייצבו בטקס החינה שלכם לפחות שעתיים לפני הזמן לשם ארגון והיערכות לוגיסטית ראשונית טרם תחילת האירוע.
 

 בגן האירועים    אודותינו    הבלוג     צור קשר