גן אירועים לחתונה בטבע

בחירת גן אירועים לחתונה בטבע היא בדיוק מה שאתם צריכים על מנת להשביח את הנישואין שלכם ולהפוך אותם לרומנטיים במיוחד! גן אירועים לחתונה בטבע הוא מקום רב תכליתי המאפשר חגיגה בצהריים ביום שישי או בערב ביום חול. כך, אתם למעשה נהנים ממקום שמעוצב שונה לחלוטין בין מועד למועד, ואם אתם יכולים להתחייב לאחד משני המועדים, מומלץ לבחון את שניהם לפני שמקבלים החלטה.

גן אירועים לחתונה בטבע ביום שישי

גן האירועים יתבסס בעיקר על שתילים, פרחים וצמחים צבעוניים שייפרסו מכל עבר. גם כרי הדשא, הדקים ושבילי ההליכה ייראו טוב ויזכירו לכם גנים לאומיים ברחבי העולם והארץ. גן אירועים שהטבע הוא כלי העיצוב הבלעדי שלו יהיה מנת חלקכם אם תחגגו את האירוע ביום, אולם לפני שתתחייבו עלינו לספר לכם מהו גן אירועים לחתונה בטבע בלילה.

גן אירועים לחתונה בטבע בלילה

בלילה, גן האירועים משנה את נוסחת העיצוב שלו. במקום שהעיצוב יתבצע באמצעות פרחים ושתילים, הוא מתבצע באמצעות עזרי תאורה. לעתים, התאורה מורכבת על השתילים והפרחים עצמם, מה שגורם לשילוב של תפאורת טבע עם תפאורת התאורה. התאורה ככלל תתבסס על לדים צבעוניים שיידמו פרחים בלילה, ולכן זוהי חוויה בלתי אמצעית, ממש כמו לחגוג באור יום, ולעתים אף יותר מהנה.

גן אירועים לחתונה קטנה

אם האירוע שלכם קטן, ניתן לעשות בוקינג לגן האירועים הקטן. הוא יספיק לסביבות 40 אורחים, ומכיל את כל הנתונים של הגן הגדול, למעט ממדים: תאורת גן, אקוסטיקה מן המעלה הראשונה, וצמחייה מהיפות ביותר כאשר האירוע נחגג באור יום ביום שישי. חשוב לציין כי גני אירועים בצפון הארץ לחתונה קטנה לא מייקרים לכם את החתונה באופן ניכר ביחס לארגון עצמי, ולכן זו השקעה טובה. אתם משלמים מעט ופוטרים את עצמכם מכשלים לוגיסטיים ובעיות ניהוליות של אותה חתונה. לכן, תמיד שווה לפנות לחברת הפקות ולקבל לא רק גן אירועים לחתנה בטבע, אלא גם חיבור וגיבוש סילבוס שיהווה הפקת בוטיק, וייזכר לשנים רבות כלוח זמנים מועדף לחתונות. גם כאשר האירוע קטן, חשוב שתהיה לו חברה שתנצח עליו ותחסן אותו מטעויות שקיים סיכוי סביר שהייתם עושים אותן לו הייתם מארגנים חתונה לבד.

 

 בגן האירועים    אודותינו    הבלוג     צור קשר