בת מצווה בדרום - אירוע בלתי נשכח

רבות דובר על חגיגת בת מצווה בדרום – הבריזה של הים באזור אשדוד, הדיונות המדבריות ונוף העיר ממש מזמינים אתכם להיכנס לאזור זה אפילו שאתם לא ממנו: הוא פשוט אחד היפים והמיוחדים בארץ. יחד עם זאת, נזכיר שלא באתם לטיול אלא לסגירת אירוע בגן האירועים ולכן מומלץ להיצמד לכללים הבאים. בת מצווה בדרום – אירוע בלתי נשכח לכל הדעות יכול להיות אקסקלוסיבי מאד בהתאם לכללים הבאים.

הדרך לאולם איכותי עוברת דרך מספר מאפיינים שמומלץ לבדוק

בראש ובראשונה – בדקו מהי רמת התפאורה באולם: עיצוב קירות, עיצוב שולחנות וכסאות, עיצוב שטיחים, עיצוב הרצפה של גן האירועים: שיש, דשא, דשא סינטטי, צמחייה, דקים. עיצוב התאורה בגן, מבנה התאורה בפנים – את כל אלו חשוב מאד לבדוק בשבע עיניים שזה אומר – לבוא גם בלילה ולהתרשם ממראה הגן והאולם בשעותיו כמו גם בשעות היום. כך תוכלו לבחור את האולם גם בתזמון הנכון עבורכם. באשר לכמות האורחים – זה נושא רגיש שלא הרבה הורים מכירים מקרוב במדריך של האולם כתוב נתון המבטא את כמות המקסימום של האורחים אבל זה לא תמיד מהימן ולעתים המשורר בכלל התכוון לומר שמדובר בעומס מקסימלי בטיחותי על פי תקן,שזה אומר – חגיגה בצפיפות אבל על פי חוק זה מותר: זה בוודאי לא מה שתרצו. לכן, חשוב לוודא עם בעלי האולם שהאולם מתאים לכמות האורחים שלכם ללא חגיגה בצפיפות מכל סוג.
 
בחירת האנשים שישרתו אתכם באירוע
 
ספקים חיצוניים – מומלץ להזמין נגנים, בדרנים, זמרים, מפעילי אירועים וכל ספק אחר שייטיב את זמנכם. קחו בחשבון שאלו ספקים לגמרי חיצוניים, לא מטעם האולם ולכן חשוב לוודא את הזמנים שלהם לפני שתפעילו את הספקים הפנימיים של האולם. סגרתם עם נגנים חיצוניים וספקים נלווים את הזמנים בהם הם עולים? כעת זה הזמן לטפל בתזמון התקליטן והקייטרינג, שהם, כידוע, מסופקים לכם מטעם האולם.
 
תזמון סופי של האירוע
 
חשוב לוודא שהאירוע מתוזמן היטב, אין סתירות בתזמנים, וכאשר כל הפרטים נהירים לכם – כדאי להקדיש עוד כמה דקות לנאומי הבת, נאומי ההורים והאחים ונאומים החברות והחברים הקרובים. אנו מאחלים לכם הצלחה רבה בארגון האירוע, אושר רב ושמחה עד אין קץ.
 
לאירוע בלתי נשכח מוזמנים לפנות אל פלסיו אולמות אירועים בדרום .

 בגן האירועים    אודותינו    הבלוג     צור קשר