בר מצווה ייחודית וקסומה בדרום

אירוע כמו בר מצווה ייחודית וקסומה בדרום אינו קורא בכל יום ולכן מומלץ מאד להקדיש לו זמן ומחשבה. מה חשוב לדעת ולהפנים? בראש ובראשונה שלא כל אולם בהכרח מתאים ויש לדעת היטב כיצד לבחור את האולם. שנית, מזל גדול נפל בחלקכם כמי שמתעניינים באזור הדרום – אזור שופע לכל הדעות המכיל גם נופי מדבר, וגם נופי עיר, גם נופי ים וגם נופים בסגנון ירושלים.לכן, עם המגוון הזה ניתן ללכת בכייף לאירוע אבל בשל כך – כמות האולמות שמוצעים לכם באזור גדולה, ועל כן חשוב להכיר את השיטה להגעה לאולם שלכם.

הדרך לאולם איכותי - כל הכללים

אולם בגן האירועים האיכותי מתבטא בשני פרמטרים: תפאורה שאינה משתמעת לשתי פנים – אתם שבעי רצון ממנה ללא כחל וסרק. שנית, האולם יכול להכיל באמת ובתמים את כל האורחים שהזמנתם לבר המצווה. נתחיל בחלק התפאורה: אל תשוו לאולמות אחרים, שאלו את עצמכם אם אתם אוהבים מה שאתם רואים: תפאורת גן האירועים, תפאורת הפנים של האולם, כסאות, שולחנות, תאורת פנים, תאורת חוץ, ריהוט גן וריצוף גן האירועים – מהדשא והצמחייה ועד הדקים והשיש. הכל נהיר, מובן וכמובן – נאהב על לבכם? אל תחשבו פעמיים, אבל לפני כן – ודאו שהאולם מתאים לכמות המוזמנים שלכם: שאלו את נציגי ההנהלה, שתפו אותם בדילמות שלכם. דוגאות לדילמות: החשש שיהיו אורחים שייאלצו לשבת ליד פתחי השירותים והמטבח מטעמי צפיפות, החשש שהרווח בין השולחנות יהיה קטן ולא מספק. ודאו שהדברים הללו הם "לא בבית ספרנו" מוחלט,ללא אי הבנות.
 
בחירת הספקים שיהיו אתכם באירוע
 
זמרים, רקדנים ונגנים - החלק האומנותי באירוע. הם אינם קשורים לאולם, אלא מהווים אומנים עצמאיים שכדאי מאד להתאים איתם את זמני העלייה לבמה. הזמן שלהם קצוב, אך כאשר הוא ידוע לכם תוכלו לתזמן את התקליטן והקייטרינג.
 
תקליטן - איש שירות מטעם האולם. חשוב לבחור את המוזיקה שתבקשו להשמיע, לוודא שהוא מכין לכם את מערכת הסטריאו והמיקרופונים לקראת הנאומים ולתזמן את זמני התקלוט שלו.
 
קייטרינג - שירותי ההסעדה של האולם. יש לבחור את התפריט המועדף עליכם, לוודא שיש מספיק מזון לצמחוניים, טבעוניים, ואלו שלא אוכלים גלוטן ומוצרי חלב. אם יש לכם רשימה מדויקת זה הכי טוב, אבל גם אם לא, הקייטרינג מנוסה והוא משתמש בהערכות סטטיסטיות טובות בכל אירוע באשר להקצאות המנות הללו.
 

 

 בגן האירועים    אודותינו    הבלוג     צור קשר