בחירת טבעות אירוסין

בחירה של טבעות אירוסין היא לא בחירה קלה. תיזכרו בסצינה בסרט בו  עומד הגבר על ברכיו, שולף קופסא קטנה מכיסו מה שכבר הוביל את בת זוגתו לבכי ובמתח באוויר. המתח לפני השאלה הגדולה? מה פתאום! היא הרי כבר ידעה שאתה עומד להציע זו לא ההפתעה, התגובה שלה? גם זה ברור, הרי לא הייתה שואל אם לא הייתה בטוח, הרי המתח נובע ממה נמצא בתןך הקופסא הזאת. גודל היהלום של הטבעת, הצורה, הצבעים. כל האהבה שלכם, גברים יקרים, מתנקזים לרגע אחד לאוצר הגלום בתוך הקופסא, הבחירה שעשיתם של טבעות אירוסין.

לכן בצאתך למסע הזה של חתונה, וכאחד שעבר אותו האמינו לי שזהו מסע שהצבא אינו מכין אותך אליו בכלל. המסע הזה מתחיל בבחירת טבעות אירוסין. ושלא יהייה לכם ספק ואל תהיו תמימים גם הבחורה הצנועה ביותר שהתאהבתם בה בזכות הגינס המשופשף וחולצת הטריקו, גם הן רוצות טבעות אירוסין יפות ובוהקות. אז למען השקט שלכם ושבעיות הרצון שלהן עשו את הבחירה הטובה של טבעות אירוסין, אל תזלזלו בחיפוש הרחב והמקיף של טבעות אירוסין שהכי יתאימו לנשיכם. 
 
אני מציע, בתור גבר חסר כל חוש אופנה, שאת הבחירה שלכם של טבעות אירוסין אל תעשו לגמרי לבד. קודם כל, כדי שלא יגידו שלא התאמצת, צא לסיבוב ראשון לבד, בחר לך כמה טבעות אירוסין שנראות לך מתאימות. שלב שני, הזמינו את אחותה או חברה שהיא שיבחה בעבר את טעמה כדי לעזור לכם לבחור מבין אותן טבעות אירוסין שבחרת את הטבעת היפה ביותר. שלא תחשבו שהכל אותו דבר יש טבעות אירוסין  שונות ומגוונות.
 
טבעות אירסין הן סמל להבטחה של עתיד טוב, של אהבה. אני לא רומנטיקן גדול אך אפילו אני הבנתי את החשיבות של בחירה נכונה של טבעות אירוסין. בעזרת אותן טבעות אירוסין אתה מוכיח לאישתך לעתיד, קודם כל שאתה מכיר אותה ובחרת טבעת בטעמה, דבר שני שאתה משקיע בה עכשיו ותשקיע בה בעתיד.
 
ולאחר בחירת הטבעת, חגיגת האירוסין וההתרגשות הראשונית, הזוג עובר לעסוק בדבר האמיתי - ארגון החתונה. תהליך ארגון החתונה הוא אינו פשוט. מלבד העובדה שהוא כולל התרוצצויות רבות מספק זה ואחר, בחירת אולם, טעימות, מדידות שמלות כלה ובגדי חתן (ויש כאלו שגם מתעקשות להיות מאוד עדכניות בלבוש ובוחרות שמלות מתוך קולקציית שמלות כלה 2016 שנחשבת גם ליקרה יותר משאר השמלות בשוק) - גם מדובר במעמסה רגשית מאוד כבדה. אילו אורחים להזמין, מי יושב ליד מי, איך מארגנים את כל הרצונות של הורי החתן והורי הכלה יחד לערב אחד ויצא טוב? לכל אלו אין פתרונות קסם, אלא בעיקר המון סבלנות ואורח רוח. צוות הפקות אולם האירועים גם יכול לסייע לכם, אבל בראש ובראשונה אתם כזוג צריכים לבוא סובלניים יותר לכל התהליך.

 בגן האירועים    אודותינו    הבלוג     צור קשר